1 жовт. 2013

27 вересня працівники дошкільних навчальних закладів відзначали своє професійне свято - Всеукраїнський День дошкілля. У цей день в дошкільних навчальних закладах Сокальського району пройшло чимало заходів:
        - урочисті засідання за участю ветеранів дошкілля та нагородження кращих працівників дошкільної освіти;
        -  святкові концерти вихованців та працівників;
        - виставки дитячих робіт та портфоліо  кращих  педагогічних  працівників;
        -  дні відкритих дверей;
    В цей день радо відкрив свої двері для батьків Сокальський ДНЗ №7 «Соколятко». Батьки мали можливість переглянути заняття та різні форми роботи вихователів з дітьми.
   Цікавість до художньої майстерності показали малята молодшої групи №1 «Веселка» на занятті з малювання «Жовті листочки в повітрі кружляють». Тут виховують малят за логіко-природничим профілем. Дітки старалися робити все так, як їм це показувала вихователь Сало С.І.
    У справжню казку потрапили батьки та їх малята  під час інтегрованого заняття  «Колобок котиться по стежині» у молодшій групі №2 «Ромашка», яке провела вихователь Давидюк В.П. Група працює за  художньо-природничим профілем.
    За літературно-музичним профілем працює середня група №1 «Казочка». Відтак, умілі ручки вихованців ліпили плоди. А саме  заняття пройшло під назвою «Уродила жовта диня», яке проводила вихователь Дацко Т.Г.
    Середня група №2 «Віночок» працює за фізкультурно-оздоровчим профілем. Увазі батьків була представлена спортивна розвага «Здоров’я дитини – багатство країни». Багато радості було у очах їх діток під час веселих руханок і цікавих розваг. Таке заняття провела вихователь Тузяк М.М. Музичний супровід забезпечила музичний керівник Лукасевич Л.З.
   Приємно були здивовані і батьки старшої групи №1 «Пізнайко» знаннями своєї малечі. А все завдяки старанням вихователя Петрів Л.П., яка провела цікаве заняття «Небесні світила», а згодом ще й за допомогою батьків вихованці зобразили їх у своїх аплікаціях.
   Старша група №2 «Капітошка» має природничо-дослідницький профіль. Тут інтегроване заняття «У Сонечка на гостинах» проводила вихователь Харчук-Ничай Н.О., яке проходило у двох напрямах – художня література і малювання.
      Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Методист РМК               Ірина Шукатка