Чергове засідання ОМО.

27 лют. 2014
Початкова школа – це не просто знання і уміння. Початкова школа - це світло душі і горіння. Це здатність творити, рости, розвиватись. Вперед, до найвищих висот підніматись!!! Саме під таким гаслом 26 лютого 2014 року у стінах Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» відбулося засідання ОМО вчителів у 4 класу Забузького освітнього округу з проблеми «Екологічне виховання школярів у початковій школі».

У 4 класі пройшов  відкритий урок читання  «Байки. Езоп «Двоє приятелів та ведмідь», який провела вчитель Костюк І.П. з використанням ІКТ.   На уроці учні вчилися оцінювати вчинки героїв, виявляти мотиви їхньої поведінки, учитель навчала підтримувати  дружні стосунки та почуття справедливості.

Марцинюк Г.Г. (Скоморохівська ЗШ І ст.) провела навчальний практикум «Методи роботи з творами дитячої літератури, що містить елементи екологічних знань». Усі присутні мали змогу прослухати доповідь, підготовлену Диюк Л.І. (Перетіцька ЗШ І-ІІІ ст.) на тему «Екологічні проекти у початковій школі».

Незабутнє враження на присутніх справив виховний захід, який був присвячений    200-річчю від Дня народження Тараса Шевченка  «Тарас Шевченко – великий син України». Учні початкових класів показали свої знання про життя і творчість  національного генія,  декламували його вірші та співали пісні. Змістовно виступила місцева поетеса О.І.Гаврилюк, котра прочитала кілька власних поезій про Т.Шевченка.

Керівник ОМО Сень Н.Д. провела обговорення уроку  та виховного заходу, а також матеріалів  періодичної преси.

Сень Надія Данилівна – керівник ОМО 4 кл. Забузького ОО