Інструктивно-методичний семінар новопризначених керівників

3 бер. 2014
25 лютого у районному методичному кабінеті проведено інструктивно-методичний семінар "Внутрішньошкільний контроль". На семінарі розглянуто питання сучасного системного підходу до планування та організації внутрішньошкільного контролю у школі. Керівник семінару, завідувач РМК Галина Гібляк

25 лютого у районному методичному кабінеті проведено  інструктивно-методичний семінар "Внутрішньошкільний контроль". На семінарі розглянуто питання сучасного системного підходу до планування та організації внутрішньошкільного контролю у школі, а саме:

-  Контроль як одна з важливих  функцій управління школою.

-  Нормативно-правове поле внутрішньошкільного контролю.

-  Теоретичні аспекти внутрішньокільного контролю: функції, зміст, форми, методи.

-  Планування внутрішньошкільного коннтролю: системний та стратегічний  підходи.

-  Психолого-педагогічні аспекти контролю. Локус контролю.

Керівник семінару, завідувач РМК Галина Гібляк