Нові досягнення освітян Сокальщини та їх вихованців

6 бер. 2014
Завершився обласний етап головних інтелектуальних змагань школярів - олімпіади з двадцяти навчальних предметів. Цьогоріч навчальні заклади нашого району представляла сильна команда з 90 учнів ЗНЗ району. Обласні змагання відбувалися у складних організаційних умовах, однак обдарованим дітям Сокальщини вдалося подолати нову вершину за результатами обласного етапу. Отож, в арсеналі перемог району – 46 призових місць з усіх предметів. З них, найбільше здобули учні Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (18 місць), Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІст. – ліцей» (12 місць), Сокальської СШ І-ІІІст. №3 (6 місць), Сокальського НВК «ЗШ І-ІІст. №2 – ліцей» (4 місця). Призерами обласних олімпіад також пишаються колективи Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІст. – дитячий садок», Бутинського НВК «ЗШ І-ІІІст. – дитячий садок», Белзької, Сілецької ЗШ І-ІІІст., Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5, Переспівської ЗШ І-ІІ ст.. Найвищі результати олімпіад з правознавства, фізичної культури, української мови та літератури, християнської етики, фізики, іноземних мов, історії, трудового навчання, екології. За результатами рейтингової оцінки – це друга позиція серед районів області. Пишаємося перемогами кращих учнів шкіл району! Висловлюємо подяку учителям, які готували призерів олімпіад та батькам, які підтримували свої дітей. Завідувач РМК Галина Гібляк

Завершився обласний  етап головних інтелектуальних змагань школярів -  олімпіади з двадцяти навчальних предметів.  Цьогоріч навчальні заклади нашого району представляла сильна команда з 90 учнів ЗНЗ району. Обласні змагання відбувалися у складних  організаційних умовах, однак обдарованим дітям  Сокальщини  вдалося подолати нову вершину за результатами обласного етапу.

Отож, в  арсеналі перемог району – 46 призових місць з усіх предметів.  З них,  найбільше здобули учні Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (18 місць), Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІст. – ліцей» (12 місць), Сокальської СШ І-ІІІст. №3 (6 місць), Сокальського НВК «ЗШ І-ІІст. №2 – ліцей» (4 місця). Призерами обласних олімпіад також пишаються  колективи Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІст. – дитячий садок», Бутинського НВК «ЗШ І-ІІІст. – дитячий садок»,  Белзької, Сілецької ЗШ І-ІІІст., Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5, Переспівської ЗШ І-ІІ ст.. Найвищі результати  олімпіад з правознавства, фізичної культури, української мови та літератури, християнської етики, фізики, іноземних мов, історії, трудового навчання, екології.

За результатами рейтингової оцінки – це друга позиція серед районів області.

Пишаємося перемогами  кращих учнів шкіл району! Висловлюємо подяку учителям, які готували призерів олімпіад та батькам, які підтримували свої дітей.

Завідувач РМК Галина Гібляк