Засідання методичного об’єднання вчителів 1 класів Сокальського освітнього округу та клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій» ім. Василя Сухомлинського

26 лют. 2014
25 лютого у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей» відбулось спільне засідання окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів та клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій» імені Василя Сухомлинського.

Пинка Надія Михайлівна провела підсумковий урок у 1 класі з природознавства, темою якого була «Свійські тварини. Кінь».  Разом з своїми вихованцями вчителька  зробила презентацію проекту «Диво-коник», учні  представили  свої здобутки у вигляді  аплікацій, малюнків, витинанок, творчих робіт.  Даний проект включав міні-проекти:

«Лошатко» - Сенчини Назара,

«Коник» - Сича Матвія,

«Морські коники» - Гузара Святослава,

«Коник у поетичній та мистецькій творчості Т.Шевченка» – Чабана Маркіяна.

З захопленням і  цікавістю  присутні педагоги слухали розповіді учнів про цю тварину та звіт Надії Михайлівни про проведену роботу

Незабутньою згадкою про   дане засідання  залишиться  музична презентація «Сніговий красень»,  яка повернула всіх вчителів у  безтурботні  шкільні роки. Першокласники разом зі своєю вчителькою зліпили  коня із снігу.

Сподобалась учням і вчителям зустріч з майстринею  Шевчук Яною.   Пані Яна презентувала коника з ниток і  доповнила даний проект цікавою інформацією про цю тварину.

На даному засідання Надія  Михайлівна представила власну програму  спецкурсу «Рідний край.  Сокальствознавство 1-4класи», яка   схвалена    методичною радою РМК.

Вчитель Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№4-ліцей» Баштик В.О. виступила з презентацією «Проектна діяльність – основа навчання та розвитку молодших школярів».  Своїм   досвідом роботи щодо застосування  ігрової діяльності у навчально-виховному процесі поділилась Чоп Л.Р.  (Комарівська ЗШ Іст.) Члени ОМО також  обмінялись досвідом роботи зі створення навчальних проектів.  Учителі, які атестуються у цьому навчальному році,  презентували свої навчальні посібники.

Досвід, здобутий на засіданні, стане у пригоді всім членам ОМО  та членам педагогічного клубу в  підготовці та проведенні уроків, виховних заходів.

Керівник ОМО 1 класів СОО,  член клубу «Творчий неспокій»

Наталія Шевчук