Засідання "Школи молодого педагога"

3 бер. 2014
28 лютого 2014 р в Сокальській СШ № 3 відбулось третє засідання «Школи молодого педагога» вчителів початкових класів.

Темою  чергового  засідання  було:"Розвиток навичок діалогічного мовлення на уроках української мови".

З доповіддю:"Проблеми активізації навчально - пізнавальної діяльності учнів на уроці та в позаурочний час" виступила вчитель Опільського НВК "ЗШ І ступеня- дитсадок" Милик Світлана Богданівна. Відбулася дискусія на тему "Методи та прийоми навчання діалогічного мовлення на уроках української мови». Всі учасники засідання поділилися  досвідом  використання  методів  і прийомів   на уроках з даної проблеми. Керівник  «Школи молодого педагога», Шлапа Марія Богданівна,  провела  відкритий урок з української мови  на тему "Неозначена форма дієслова". На уроці вдало були поєднані і використані такі інтерактивні вправи як "Асоціативний кущ", "Сенкан", "Кубування","Метод пресу", "Мікрофон".  Після чого була проведена гра-тренінг "Камертон", де кожен слухач школи продемонстрував уривки уроків з інтерактивними технологіями на різних етапах уроку. Завершилось засідання оглядом новинок методичної літератури.

Шлапа М.Б., керівник "Школи молодого педагога"