Нарада заступників директорів ЗНЗ

15 квіт. 2014
15 квітня відбулася чергова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. На нараді розглянуті питання за результатами здійсненої експертизи щодо стану виконання навчальних програм у 5 класах відповідно нових державних стандартів, підведено підсумки ІІ-ІІІ етапів олімпіад, окремих конкурсів, результатів атестаційного процесу, оголошено план роботи на травень.

15 квітня 2014 року у районному методичному кабінеті відбулася чергова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Основні питання, що розглядалося на нараді - це питання закінчення навчального року та проведеня ДПА (презентація  з даного питання розміщена на сторінці сайту "На допормогу керівникам шкіл").

На нараді розглянут також  питання за результатами здійсненої експертизи щодо стану виконання навчальних програм у 5 класах відповідно нових державних стандартів:

- Стан викладання фізичної культури у 5 класі за новими програмами. Реалізація змісту та завдань освітньої галузі (Ванівський НВК«ЗШ І-ІІ ст..-дитячий садок», Дібровська ЗШ І-ІІст., Борятинський НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок»). Доповідач методист РМК Борнак Є.В..

- Виконання навчальних програм з іноземної мови у школах Белзького ОО (Белзька ЗШ І-ІІІст. та Угнівська ЗШ І-ІІІст.).  Доповідач методист РМК Савчук-Царинська О.П..

-  Стан викладання другої іноземної мови  у ЗНЗ Забузького ОО  (5 клас). Доповідач методист РМК Савчук-Царинська О.П..

-  Виконання навчальних програм з природознавства у 5 класі в школах Забузького ОО (Перетіцька ЗШ І-ІІІ ст., Ульвівський НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок», Ільковицький НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»). Доповідач методист РМК Зажицька Г.М..

Також під час наради розглянуто питання "Методичний супровід атестації у Двірцівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. - дитячий садок», Лучицький НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-  дитячий садок», Жвирківській ЗШ І-ІІІ ст., Телязькій ЗШ І-ІІ ст., Домашівській ЗШ І-ІІ ст.(доповідач - Куртіна Н.С.) та підведено підсумки ІІІ - IV етапів олімпіад (доповідач - Гібляк Г.В.).

Методистами РМК підведено підсумки педагогічних конкурсів, методичних тижнів, оголошено план роботи РМК на травень, обговорено  питання щодо внесення змін до Положення про окружні олімпіади, про впровадження нового напрямку позакласної роботи "Школа безпеки".

З  презентацією "Результати ІІ-ІІІ етапів олімпіад з навчальних предметів" можна ознайомитися на сторінці "Обдарована дитина. Олімпіади, турніри" сайту.

Завідувач РМК Г.Гібляк