Серпнева конференція

2 вер. 2014
22 серпня 2014 року в актовому залі відділу освіти Сокальської РДА відбулась серпнева конференція працівників відділу освіти.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто загинув під час подій на Майдані та в ході антитерористичної операції на сході держави.

У конференції взяли участь: начальник відділу освіти Роман Монастирський, голова районної ради Ігор Дацюк, голова РР профспілки Ольга Семеняка, працівники відділу освіти, керівники ЗНЗ.

Начальник відділу освіти Роман Монастирський виступив з доповіддю щодо розвитку  освітньої галузі району у 2013-20124 навчальному році та визначив завдання на 2014-2015 н. р..

Роман Монастирський відзначив позитивні тенденції у роботі відділу освіти, районного методичного кабінету, загальноосвітніх навчальних закладів району; наголосив на  пріоритетних питаннях розвитку освіти: дошкільна освіта, загальна середня освіта, реалізація програми «Обдарована дитина», відзначив високі здобутки учнів району за результатами участі в олімпіадах різних рівнів, результати роботи НЗ по пріоритетних напрямках, виховна робота, позашкільна освіта, методична робота, готовність шкіл до нового навчального року.

Начальник відділу освіти зазначив, що новий 2014/15  навчальний рік ставить перед нами нові стратегічні завдання:

• реалізація основних завдань розвитку освіти та задекларованих у програмі розвитку освіти Сокальщини на 2013-2017рр. як основного стратегічного документа освітян;
  • результативне впровадження нових державних стандартів  та програм у 3 та 6 класах;
  • переорієнтація змісту освіти на реалізацію компетентнісного та діяльнісного підходу до освіти;
  • об'єднання усіх можливих ресурсів та зусиль, творчого потенціалу педагогічних колективів для того, щоб у закладах освіти нашого регіону діти здобували якісну освіту;
  • активне залучення педагогічної спільноти до обговорення нових проектів щодо змін в законодавстві, яке стосується дошкільної та середньої освіти;
  • переорієнтація системи виховної роботи на громадянське, національно-патріотичне вихованн;
  • підтримка функціонування закладів освіти, їх підготовка до опалювального сезону в складних економічних умовах.

У рамках роботи конференції з пропозиціями виступили педагоги навчальних закладів району.

Голова районної ради Ігор Дацюк привітав присутніх із початком нового навчального року і побажав керівникам натхнення і творчих здобутків.

Ольга Семеняка голова РР профспілки та начальник відділу освіти Роман Монастирський нагородили преміями директорів НЗ  за належну підготовку шкіл до початку навчального року.

На завершення Роман Монастирський подякував педагогам за плідну працю, побажав міцного здоров’я, радості і натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах; нагадав керівникам НЗ, що  тема першого уроку  «Україна – єдина країна», яка об’єднає нас з нашими учнями та вихованцями, з батьками, громадою - як українців, як активних і свідомих громадян, як патріотів України, як мудрих педагогів, які у всякі часи відзначалися високим натхненням для творчої співпраці,  педагогічним  ентузіазмом, вмінням консолідувати зусилля, бажанням стати кращим прикладом для наслідування.

Любов Плюхін, методист РМК