Інформаційно-методична настановча нарада заступників директорів шкіл

3 вер. 2014
3 вересня відбулася настановча нарада заступників директорів шкіл. Під час наради завідувач рМК Галина Гібляк прозвітувала про стан роботи з професійного розвитку педагогів, проаналізувала результати роботи районного методичного кабінету за 2013/14н.р. Керівникам шкіл представлено модель та план методичної роботи на 2014/15 н.р. Учасники наради визначили пріоритетні завдання щодо модернізації усіх напрямків науково-методичного супроводу діяльності навчальних закладів та роботи з професійного розвитку педагогічних працівників. Також під час наради обговорені такі питання: - Моніторинг нових нормативних документів, що діють у системі загальної середньої освіти. - Нормативно-правове та інструктивно-методичне забезпечення організації навчально-виховного процесу ЗНЗ у 2014/15 н.р. - Основні аспекти внутрішнього шкільного контролю щодо викладання шкільних дисциплін у 2014/15 н.р., організація контролю за станом впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та нових навчальних програм у 3, 6-их класах. - Організація інноваційної діяльності у ЗНЗ району.

3 вересня у районному методичному кабінеті відбулася настановча нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи. Під час наради завідувач Сокальського РМК Галина Гібляк прозвітувала про стан роботи з професійного розвитку педагогів, проаналізувала результати роботи районного методичного кабінету за 2013/14н.р. Керівникам шкіл було представлено модель та план методичної роботи на 2014/15 н.р..
       Учасники наради визначили пріоритетні завдання щодо модернізації усіх напрямків науково-методичного супроводу діяльності навчальних закладів та роботи з професійного розвитку педагогічних працівників, завдання щодо модернізації інноваційної діяльності у школах.
         Учасникам наради представлені результати рейтингової оцінки ЗНЗ по напрямках "Методична робота", "Реалізація програми "Обдарована дитина", "Результати олімпіад", "Результати роботи по пріоритетних напрямках позакласної роботи". Крім того, в рамках наради обговорені такі питання:
  • Моніторинг нових нормативних документів, що діють у системі загальної середньої освіти.
  •  Нормативно-правове та інструктивно-методичне забезпечення  організації навчально-виховного процесу  ЗНЗ  у 2014/15 н.р.
  • Основні аспекти внутрішнього шкільного контролю  щодо  викладання шкільних  дисциплін у 2014/15 н.р., організація контролю за станом впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, нового Державног стандарту базової і повної  загальної середньої освіти та нових навчальних програм у 3, 6-их класах.
  • Активізація інноваційної діяльності у ЗНЗ району.
  • Організація виховної роботи у НЗ району.

На допомогу керівникам шкіл методистами РМК сформовано електронну папку нормативних та інструктивних документів щодо організованого початку 2014/15 н.р та організації навчально-виховного процесу, створено  електронну презентацію "Моніторинг нормативних документів щодо організації навчально-виховного процесу у школах у 2014/15 н.р.". Також методистами розроблено зведені таблиці "Здійснення внутрішньо шкільного контролю стану викладання навчальних програ та дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів"  з усіх навчальних предметів.

У нараді взяли участь усі методисти РМК. Також вибрано новий склад ради РМК, що працюватиме у 2014/15 н.р..

Матеріали наради розміщені на сторінці "Керівникам навчальних закладів"

Завідувач РМК Галина Гібляк