Оголошено тему районних педагогічних читань

22 вер. 2014
В рамках заходів, присвячених 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького, освітяни Сокальщини проведуть районніі педагогічні читання на тему "Життєвий приклад та спадщина митрополита Андрея Шептицького - духовний скарб для педагогів, батьків, учнівської молоді". Запрошуємо до участі у заході усіх, кому цікава тема духовних педагогічних роздумів.

В рамках заходів, присвячених 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького, освітяни Сокальщини проведуть районні педчитання на тему "Життєвий приклад та спадщина митрополита Андрея Шептицького - духовний скарб для педагогів, батьків, учнівської молоді". Захід відбудеться в опорних школах п'яти освітніх округів у грудні-січні 2014 р.

Методичним кабінетом підготовлено пропозиції щодо тематики виступів:

•  Андрей Шептицький  - духовний будівничий української нації.
  • Духовні заповіти Андрея Шептицького для українського народу.
  • «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну».
  •  Ідея солідарності у  творі «До української інтелігенції».
  •  Ідея патріотизму як християнського явиша у творах Шептицького.
  •  «Християнин має любити усіх людей, але се не перешкоджає, що найпершою любов’ю має любити свою родину і свою вітчину».
  •  «Виховувати дітей – право і обов'язок батьків. Це зрозуміло, оскільки виховання є продовженням народження дитини».
  •  «Душа дитини – м’якенький віск, з якого можна зліпити все. Все, що дитина бачить і чує, вона запам’ятовує на ціле життя».
  •  «Душа дитини – неначе чистий листок паперу».
  •  Митрополит Андрей Шептицький- приклад благодійнійності, волонтерства.
  •   «Не убий» устами Андрея Шептицького.
  •   Гідність християнського подружжя у пастирських творах Митропоита Андрея Шептицького».
  •  «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького: місце християнських цінностей у побудові справедливого ладу».Проблеми політичної толерантності в ідеях Андрея Шептицького.
  •  «Як будувати рідну хату».
  •  Митрополит Андрей Шептицький про силу молитви.
  •  «Віра – це щит, а щит перший приймає ворожі удари…. Чи навернулися українці до віри в час війни».
  •  Християнство – світильник Божої науки у вихованні дітей».
  •   Якими повинні бути учителі: устами Андрея Шептицького.
  • Галина Гібляк