Чергове засідання ОМО вчителів біології та хімії Белзького освітнього округу

8 жовт. 2014
6 жовтня в на базі Борятинського НВК «ЗШ І-ІІ ст.- дитячий садок» відбулось засідання методичного об’єднання вчителів біології і хімії Белзького освітнього округу з проблеми “Реалізація проблемного навчання через організацію самостійної навчальної діяльності учнів”. В роботі методичного об’єднання взяли участь методист РМК Зажицька Г.М., вчителі хімії та біології шкіл округу.

Педагоги відвідали урок біології  у 6 класі  вчителя  Баврук Надії Степанівни на тему «Будова тваринної клітини», який  проведено у формі уроку-дослідження: учні працювали з мікроскопом, досліджували будову тваринної клітини, порівнювали іі з будовою рослинної клітини. На  різних етапах уроку вчителем застосовувались елементи проблемного навчання: проблемні запитання, проблемні ситуації. Учасники ОМО ознайомились з творчою лабораторією вчителя Баврук Н.С., було проведено   дискусію щодо  оцінки підручників з біології для 6 класу.

Некрасова О.Б.- вчитель біології

Низівської ЗШ І-ІІ ст.