Засідання ОМО вчителів математики Сокальського ОО №2

21 жовт. 2014
16 жовтня 2014 року Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст. гостинно зустріла учасників окружного методичного об’єднання вчителів математики Сокальського освітнього округу №2. Згідно з планом роботи ОМО, засідання розпочала вчитель математики Зджанська Г.О. Вона провела майстер-клас з теми «Сучасні підходи до самоосвіти вчителя з розвитку методичної компетентності», у якому увага була зосереджена на підготовку вчителя до комплексного іспиту вчителів з фаху у системі online. Інформація супроводжувалась презентацією ключових запитань з методики викладання математики, зразками пробних тестів.

Досвідом своєї роботи поділилась вчитель математики і фізики Жвирківської школи Голуб Н.В. з теми  «Застосування PBL-методу у навчальному процесі». Про необхідність використання на уроках математики комп’ютерних технологій  говорили вчителі інформатики  школи, молоді педагоги Трескот О.І. та Снігірьова С.І. Вони на практиці показали застосування програми GRAN1  при вивченні окремих тем з математики. Учасники ОМО самостійно виконували запропоновані математичні завдання підвищеного рівня складності із параметрами на комп’ютерах, застосовуючи програму GRAN1.

Керівник  ОМО №2 Томчук Т.Я., вчитель математики Сокальської ЗШ І-ІІІст.№5, зробила підсумок роботи і накреслила ряд актуальних питань для розгляду і обговорення учасниками на наступних засіданнях даного ОМО.

Керівник ОМО вчителів математики

Сокальського ОО №2 Томчук Т. Я.