Засідання Школи молодого педагога

27 вер. 2014
23 вересня 2014 року у Сокальській СШ І-ІІІ ст..№3 відбулося засідання «Школи молодого педагога» вчителів початкових класів навчальних закладів Сокальського району.

Відповідно до плану роботи керівник «Школи молодого педагога» Шлапа М.В.  провела з присутніми вхідне анкетування учасників ШМП, опрацювали основні нормативно - правові документи.  та   надала їм корисні методичні  рекомендації.

У формі круглого стола була проведена дискусія   на тему «Ефективність сучасного уроку. В чому вона?». Де кожен молодий учитель мав змогу висловити свою думку,  розкрити свій внутрішній потенціал, подискутувати на фахову тему та отримати корисні поради від керівника ШМП Шлапи М.Б. та методиста РМК Кулик А.С.  Адже, професія учителя  потребує постійного самовдосконалення.

Керівник ШМП  Шлапа М.Б.,

вчитель         Сокальської СШ І-ІІІ ст..№3