Засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Забузького ОО.

17 лист. 2014
13 листопада 2014 р. в Забузькій ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Забузького ОО. Члени методичного об’єднання відвідали урок української мови на тему : «Правопис іменників жіночого роду з нульовим закінченням в орудному відмінку», який підготувала та провела Ракобовчук Ірина Миколаївна.

Під час проведення уроку Ірина Миколаївна використала  мультимедійну презентацію.   Урок містив ряд кроків - інтерактивні вправи, завдання для самоконтролю з елементами заохочення у вигляді реакції «чарівного» персня на виконане завдання, прийоми ейдетики «друдли», що дозволяли послідовно розкрити тему та запам’ятати базові поняття, передбачені програмою. На уроці були «присутні» казкові герої Мовонька ( дозволяє засвоїти зразки правильного літературного мовлення) та Суржик.

В кінці уроку присутні відмітили, що поставленої мети Ірина Миколаївна досягла.

Члени МО відвідали  виховний захід на тему «Свято осені».

Учні Забузької школи  декламували вірші, інсценізували на новий лад уривок пісні «Ходить гарбуз по городу», виконали «Танок з парасольками». В кінці свята Осінь подарувала присутнім сувеніри, які  виготовили  учні власними руками.

Діти виявили себе дуже талановитими. Свято було   цікаве та пізнавальне.

З метою підвищення педагогічної майстерності  члени МО  поділились досвідом своєї роботи.

Вчитель Музичук Л.П. підготувала доповідь «Розвиток творчих здібностей молодших школярів через використання ІКТ». На думку Лесі Петрівни, використання комп'ютера на уроках в початковій школі - ефективний метод у розвитку особистості молодших школярів. Застосування комп'ютерної техніки на уроках поліпшує сприйняття світу, розвиває логічне мислення, пам'ять, уяву, увагу.

Вчитель Перетіцької «ЗШ І – ІІІ ст.» Хахула Н.В. виступила з доповіддю «Методика ейдетики та практичне застосування». Впровадження ейдетичних прийомів навчання в початковій школі дають добрі результати. Учні із задоволенням імпровізують, створюють асоціативні ряди, опановують складну інформацію, вони із захопленням сприймають різноманітні творчі завдання і нестандартно їх виконують, знаходять незвичайні виходи із звичайних ситуації. Це дає можливість учням успішніше адаптуватися до навколишнього середовища, стати всебічно розвиненою особистістю.

Керівник ОМО 4 класів

Забузького ОО