Окружне методичне засідання вчителів 3-х класів Сокальського ОО

15 лист. 2014
Навчання учнів початкових класів є особливим. Насамперед тому, що вони ще зовсім юні, а тому потребують безмежної турботи і доброзичливості. Це діти з відкритими серцями і неймовірним потягом до знань, вони хочуть пізнати таємниці світу. І лише від учителя залежить чи збережеться це бажання надовго.

12 листопада  2014 року гостинно  вітала  Сокальська СШ  І-ІІІст.№3 гостей. Тут  відбулося  засідання методичного об’єднання   вчителів 3 –х класів Сокальського ОО  з теми: «Застосування інтерактивних технологій навчання в початкових класах».

Досвідом своєї роботи поділилась вчитель Тимошик О.І., яка провела відкритий урок з математики. На уроці вчителька використала цікаві ігрові форми, різноманітні види навчальної  діяльності, які  давали  учням  матеріал  для  роздумів, спонукали  їх  до  самостійності, створила сприятливі умови для їх логічного розвитку.

Відкритий урок з читання на тему: «Раз добром налите серце – ввік не прохолоне» провела Грисюк Т.А.. Інтерес до навчання  на уроці допомагають підтримувати яскрава наочність, ігрові та інноваційні методи навчання, оригінальна розробка уроку.  На уроці  учні удосконалювали навички читання, вміння виділяти головну думку прочитаного, аналізувати вчинки дійових осіб.

Обидва уроки були цікаві, змістовні з використанням ІКТ.

Своїм досвідом роботи з використання ІКТ поділилась Сідельник Н.С.. Вона підготувала для учасників методичного об’єднання мультимедійну  презентацію на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів засобами ІКТ». Адже використання інтерактивних технологій спрямоване на розвиток критичного мислення, активності й творчості у вирішенні проблем, забезпечують практичність знань, умінь та досвіду, які здобуваються  в школі для повсякденного життя й майбутньої професійної діяльності.

З доповідями виступили Мельник  Г.Р.   (Зубківський НВК Іст.- дитячий садок») «Особливості проведення інтерактивних технологій на уроках в початкових класах» та Козіброда І.В. (Сокальський НВК «ЗШ І – ІІІст. №2 – ліцей») «Особливості впровадження нового Державного Стандарту початкової загальної освіти».

Засідання пройЗнаєте чому Бог спочатку створив чоловіка, а потім жінку ...? Спочатку робиться ескіз,ну а потім вже шедевр ...шло змістовно та насичено .

Керівник МО  учителів 3-х класів Сокальського

Гарасимчук Марія Володимирівна