Перші кроки формування нової моделі "Школа безпеки"

17 лист. 2014
13 листопада, у відділі освіти, відбувся круглий стіл керівників шкіл, пріоритетним напрямком у позакласній роботі яких буде напрямок "Школа безпеки".

"Школи безпеки" успішно стартували

13 листопада, у відділі освіти, відбувся круглий стіл керівників шкіл, пріоритетним напрямком у роботі яких буде напрямок "Школа безпеки".

У 2014/15 н.р. ЗНЗ району (Белзька, Сілецька, Жвирківська, Стенятинська, Забузька  ЗШ І-ІІІ ст., Лучицький НВК «ЗШ І-ІІІст.  - дитячий садок»)  розпочали роботу щодо організації сучасноїмоделі позакласної роботи по напрямку «Школа безпеки».

Метою функціонування таких опорних шкіл в усіх освітніх округах є створення навчального середовища,  створення ооригінальної системи позакласної роботи для того, щоб учні змогли отримати якісні знання, практичний досвід та навики безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях, навчитися надавати першу медичну допомогу та основ рятувальної справи.

Засідання творчої групи координаторів даного ділянки роботи у вищезазначених школах (директорів шкіл чи заступників директорів шкіл) проведено у формі круглого стола, під час якого розглянуті такі питання:

1. Особливості організації гурткової роботи по напрямку «Школа безпеки»: перший досвід, проблеми.
  2. Вивчення основ медичних знань у школі.
  3. Створення матеріально-технічної бази для навчання основ безпеки життєдіяльності та основ рятувальної справи.
  4. Презентація моделі позакласної роботи у школі по напрямку "Школа безпеки"
  5. Налагодження співпраці з організаціями, службами, які займаються безпекою громадян.

Також на нараді будуть обговорені питання щодо участі команд шкіл  у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» та щодо проведення районних змагань «Юний рятувальник».

Керівник творчої групи Галина Гібляк