Засідання ОМО вчителів 2 класу Белзького ОО

18 лист. 2014
На базі Белзької ЗШ І-ІІІст. 13 листопада 2014 року відбулось засідання ОМО вчителів 2 класу Белзького ОО. Досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках літературного читання та української мови поділилась вчитель Дібровської ЗШ І-ІІст. Гайдюк Н.П. Педагог Карівської ЗШ І-ІІст. Кушнір О.М. продемонструвала свою педагогічну майстерність у використанні гри - незамінного атрибуту навчально-виховного процесу в початковій школі, зокрема, на уроках української мови та літературного читання.

Цікавою для присутніх була практична частина засідання - літературна вікторина «У казки на гостині». Вчителі Бродюк О.М. і Манецька М.П. вдало продумали етапи конкурсів, підібрали пізнавальні завдання відповідно до навчальної програми, використали ІКТ.

Метою заходу було: розвивати зв'язне мовлення, мислення, увагу; розширювати світогляд учнів; виховувати інтерес до читання, любов до книги. Команди перевірили свої сили у вирішенні цікавих та нелегких завдань. Учасники були нагороджені грамотами та подяками.

Присутні переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

Вчитель Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» Смілко Ольга Михайлівна провела майстер-клас з інформатики, наголосивши,  що програма "Інформатика" для 2-4 кл. спрямована на реалізацію завдань, визначених  Державним стандартом початкової загальної освіти. Ольга Михайлівна запропонувала педагогам цікаві розробки уроків із завданнями з логічним навантаженням, вправами на розвиток пам'яті, уваги, кмітливості та спостережливості школяра.

Обмін досвідом роботи, коли теорія поєднується з практикою, сприяє підвищенню фахової майстерності педагогів, результативності навчально-виховного процесу. Адже лише творчий учитель може виховати творчого учня.

Керівник ОМО вчителів 2-х класів Белзького ОО

Валько Оксана Богданівна