Школа резерву керівних кадрів

20 лист. 2014
19 листопада 2014 року в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. №4- ліцей» під керівництвом методиста районного методичного кабінету Куртіної Н. С. пройшло навчання учасників Школи резерву керівних кадрів.

У ході  його проведення  було   організоване  теоретичне та практичне заняття з проблеми  «Педагогічна рада як колегіальна форма управління в школі. Технологія підготовки проведення педагогічної ради».
   Спільно з учасниками ШРКК на практичному занятті  розроблено «Пам’ятку  для вивчення ефективності підготовки та проведення засідань  педагогічної  ради».
Кожен член ШРКК від РМК отримав методичні рекомендації щодо підготовки та ведення  засідання педради, написання проекту рішення,  ведення книги протоколів.