Педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня ЗНЗ району.

27 лист. 2014
26 листопада 2014 року в Забузькій ЗШ І-ІІІ ст. під керівництвом методиста районного методичного кабінету відділу освіти Сокальської РДА Куртіної Н. С. відбувся педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня з проблеми “Розвиток творчих здібностей учнів ГПД засобами новітніх педагогічних технологій. Самопідготовка в ГПД як важливий чинник організації навчального процесу початкової школи».

Для учасників  педагогічного практикуму вихователем  Забузької ЗШ І-ІІІ ст Коновалець Н.І.   проведено  практичне заняття «Самопідготовка з математики у 2-4 класах з використанням ІКТ».

Вихователь   Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст №2-ліцей» Бедрик О.І.   поділились досвідом роботи  з питання «Обдаровані діти групи,    оформлення учнівського портфоліо».

Методист РМК Куртіна Н.С.   провела  теоретичне навчання новопризначених вихователів  з проблеми «Роль вихователя в організації навчально-виховного процесу в ГПД.  Ведення шкільної документації».

Вихователі  груп    представили на конкурс  дитячі  вироби методом квілінгу,  виготовлені руками своїх вихованців.  Усі учні груп були нагороджені грамотами районного відділу   освіти за якісні вироби.