Виставка творчих робіт дошкільнят «Омріяна Україна очима дітей».

27 лист. 2014
26 листопада в історико-краєзнавчому музеї Сокальщини відкрилася виставка дитячих творчих робіт та малюнків на тему «Омріяна Україна очима дітей». Організатором заходу є районний методичний кабінет відділу освіти Сокальської РДА.

Для урочистого відкриття та привітання учасників і гостей виставки до слова були запрошені: Волошин В.Л. - директор музею, Ковалишин Л.Б. – головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА, Гібляк Г.В. - завідувач районного методичного кабінету, Шукатка І.Є. - методист районного методичного кабінету, завідувач ДНЗ смт.Жвирка Хома О.М. Своїми враженнями від спільної роботи з донечкою Діанкою поділилася мама вихованки ДНЗ №9 Поліщук О.В.

Виставку відкрили маленькі учасники конкурсу та великі патріоти своєї країни з ДНЗ №9 м.Сокаля, які читали патріотичні вірші та співали українських пісень.

Протягом жовтня маленькі митці разом з вихователями та батьками з усіх дошкільних навчальних закладів Сокальського району творили свої мрії. До 14 листопада всі роботи були передані у районний методичний кабінет відділу освіти, а найкращі з них – оформлено у виставку. Роботи вийшли щирими, яскравими і надзвичайно змістовними. Діти мріють про мир, щасливу родину і велику єдину Україну. Творчі роботи дошкільнят наповнюють силами та вірою в майбутнє!

Виставка експонуватиметься з 26 листопада по 8 грудня 2014р. Після цього організатори планують відправити дитячі роботи воїнам-учасникам АТО.