Засідання ОМО вчителів 1 класу Забузького ОО

1 груд. 2014
«Навчання повинно бути цікавим» саме під таким девізом 26 листопада 2014 року у стінах Опільського НВК «ЗШ І ст.- дитячий садок» відбулося засідання ОМО вчителів 1 класу Забузького освітнього округу з проблеми «Формування природознавчої компетентності молодших школярів в умовах впровадження Державного стандарту початкової школи».

Природа – це Батьківщина, наш дім. Ми маємо навчитися жити у цьому домі так, щоб у ньому завжди вистачало місця всім: і пташці в небі, і звірям у лісі, і черв'ячку в землі, травинці і квітці, високому дереву і маленькій стеблинці, і, звичайно ж людині. Тема друзів природи була відображена у Ранковій зустрічі першокласників «У колі друзів».

Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя  викликає спілкування з природою.

Вчителі початкових класів мали змогу побувати на нетрадиційному уроці – грі з математики у 1 класі, який провела Гаврилів Г.І    Галина Іванівна раціонально поєднала словесні, наочні та практичні методи навчання, під час яких формувала  в учнів вміння самостійно здобувати знання і застосовувати їх на практиці. Чітко визначила освітні, розвивальні та виховні завдання уроку, завдяки чому учні на уроці були активні та  давали  правильні  відповіді.

На уроках, де є казка, завжди панує гарний настрій, а це запорука продуктивної роботи. Під час уроку учні подорожували та виконували безліч цікавих математичних завдань, щоб допомогти казковим героям. Урок-казка супроводжувався кольоровими ілюстраціями, різнобарвними картинками, які викликали в учнів естетичні емоції, відчуття краси природи. Вчителька закликала зігрівати усіх своєю добротою і тоді у всіх буде багато друзів, які завжди прийдуть на допомогу.

Для підвищення педагогічної майстерності колег,  досвідом своєї роботи поділилась учитель Угринівської ЗШ І-ІІ ст. Мацюра О.О. на тему: «Робота з обдарованими дітьми. Розвиток творчої особистості молодшого школяра».  Перед членами методоб’єднання виступила учитель   Забузької ЗШ І-ІІІ ст.. Терещук Т.Д. з рефератом «Ейдетика як засіб гармонійного розвитку першокласника».   Керівник ОМО Сень Н.Д. ознайомила присутніх з новинами методичної літератури з даної проблеми.

Сень Надія Данилівна

керівник ОМО учителів 1- х класів Забузького ОО