Конкурси з української мови ім.. Петра Яцика

2 груд. 2014
22 листопада 2014 року було проведено ІІ-ий етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою сприяння  утвердження державного статусу української мови та підвищення рівня  знань учнів з української мови 22 листопада 2014 року було проведено  ІІ-ий етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика.

У конкурсі взяли участь 370 учнів із 3 -11 класів ЗНЗ району. За підсумками роботи журі  переможцями конкурсу стали такі учні:

Студент Антоніна- Сокальська СШІ-ІІІ ст№3, Олійник Ірина - Сокальський НВК ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей, Стрілець Яна Андріївна - Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей», Вільчик Олена Василівна- Великомостівський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. –ліцей», Яремко Марта Юріївна - Сокальська гімназія ім. Олега Романіва, Дмитрущак Людмила Петрівна - Сокальська гімназія ім. Олега Романіва, Бачинський Назарій Петрович - Сокальська гімназія ім. Олега Романіва, Босяк Марта Богданівна - Сокальська гімназія ім. Олега Романіва, Ушак Ірина Русланівна  - Великомостівський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. –ліцей».

Переможці районного етапу конкурсу братимуть участі в обласному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, який відбудеться  06. 12. 2014  року у. Львів.

Любов Плюхін,

методист РМК