Мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

2 груд. 2014
29 листопада 2014р. було проведено ІІ-ий етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка.

Мовно-літературний  конкурс учнівської

молоді ім. Тараса Шевченка

З метою піднесення   престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, вшанування  творчої спадщини видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка, сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання у молодого покоління поваги до свого народу, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, підвищення рівня знань учнів з рідної мови 29 листопада 2014р. було проведено ІІ-ий етап мовно-літературного конкурсу учнівської   молоді ім. Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 98 учнів із 5 -11 класів ЗНЗ району. За підсумками роботи журі переможцями стали: Стрілець Яна Андріївна - Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. №2-ліцей», Литвин Ольга Олегівна - Поторицька ЗШ І-ІІІ ст., Підгайна Юлія Юріївна - Сокальська гімназія ім. Олега Романіва, Пасічник Надія Зіновіївна - Сокальська СШ І-ІІІ ст №3, Ільницька Віталія Віталіївна - Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. №2-ліцей», Бабко Анастасія Валеріївна - Сокальська гімназія ім. Олега Романіва, Кавуза Катерина Андріївна Сокальська СШ І-ІІІ ст №3.

Переможці районного етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка братимуть участь в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 13. 12. 2014  року у м. Львів.

Любов Плюхін,

методист РМК