Засідання ОМО вчителів 2 класу Забузького ОО

5 груд. 2014
3 грудня Ульвівський НВК «ЗШ І-ІІступенів – дитячий садок» радо зустрічав гостей. На педагогічні гостини сюди завітали вчителі других класів Забузького освітнього округу. Тут вони мали можливість поділитися досвідом впровадження нового Державного Стандарту початкової загальної освіти. Детальніше розглянули додаток до листа Міністерства освіти і науки України щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень. Оглянули виставку дитячих портфоліо. Відвідали урок розвитку зв’язного мовлення у другому класі, який представила вчитель Матолінець Тетяна Володимирівна.

Даний урок побудований згідно теми чергового засідання ОМО «Впровадження креативних освітніх технологій у практику початкової школи для всебічного розвитку учня». Тема уроку: «Звірі готуються до зими. Побудова і записування речень, що передають зміст малюнка». Урок проведено на високому методичному рівні із застосуванням ІКТ. Мультимедійна презентація надзвичайно багата і цікава. Дітки здійснили уявну подорож до лісу, відвідали лісових мешканців та допомогли кожному з них у зимовий час. На початку уроку кожен учень записав свої очікування від роботи, а в кінці уроку підвели підсумок  чи ці очікування справдилися. Дуже емоційним було позитивне налаштування на урок. Учні виконали багато творчих завдань,під час виконання яких розвивали уяву, фантазію, діалогічне та монологічне мовлення, критичне мислення. Впродовж уроку панувала атмосфера взаємодопомоги, співпраці вчителя та учня.

Не менш цікавим був виховний захід «Будь другом лісу», який підготували вчителі  даної школи    Мацюк О.І. та Кузьма О.Є. Діти  за допомогою міні-вистав, пісень, таночку  показали, як не слід поводитися у лісі.  Висловили свої почуття відповідальності за охорону довкілля та показали любов до природи рідного краю.

Вчитель Забузької ЗШ І-ІІІ ст. Штокалко О.Я. у своїй доповіді  ознайомила присутніх з методикою ейдетики. Продемонструвала цікаві вправи цієї методики.

З даного ОМО кожен вчитель зміг взяти для себе багато нового та цікавого, що можна застосувати у своїй практиці.

Керівник ОМО 2-го класу

Забузького освітнього округу Ранця Л.С.