Засідання ОМО вчителів 2 класів Сокальського ОО

3 груд. 2014
2 грудня 2014 р. у Комарівській ЗШ I ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 2 класу Сокальського ОО. Чоп Любов Романівна провела урок християнської етики на тему: «Ми – одна родина».

Вчителька розпочала урок  запаленням свічки – вогника Божої любові, який налаштував присутніх  на незвичну атмосферу. У цікавій і доступній формі,  з використанням комп’ютерних технологій, було проведено урок. Із захопленням діти слухали розмову мами та доньки, старанно працювали у групах, складаючи сердечка, на яких записані Божі слова – звернення до людей. Уважно  слухали текст, а потім за його змістом ставили запитання  та давали  відповіді, граючи  гру «Клубочок». Повчальні історії,  цікаві тексти,  запитання,  пісні – все це давало  можливість учням у невимушеній обстановці,  яка склалась на уроці, полюбити усе, що є добрим.  Адже тільки добра і сповнена любові  до ближнього дитина, здатна гармонійно існувати в колективі. Саме цього так старанно навчала вчителька на уроці.

Завершився урок молитвою і християнським привітанням.

З метою підвищення педагогічної майстерності,  члени МО  поділились досвідом своєї роботи.

Свистун Г.В.  виступила з доповіддю «Інтегровані уроки – ефективний спосіб підвищення пізнавальної діяльності учнів початкових класів». Вчителька звернула увагу на те, що урок в сучасній школі повинен носити творчий характер. Тому і сам вчитель повинен знаходитись в стані безперервного пошуку та творчого горіння.  У такій ситуації надзвичайно цінними є  інтегровані уроки. Ганна Василівна  ознайомила з основними положеннями, за якими будуються дані уроки  та виховними вимогами до них, назвала їх переваги.

Гонтарик Є. Я. провела тренінг «Успіх на уроках в початковій школі». Євгенія Ярославівна наголосила, що учителеві потрібно організовувати навчальну діяльність таким чином, щоб кожен  учень відчув силу успіху, що надихає. « Є успіх, є бажання вчитися. Особливо важливо це на першому етапі навчання – в початковій школі» - говорив В.О.Сухомлинський.

Надія на успіх живе  в кожній людині, проте успіх гарантований лише для тих, хто прикладає для його здійснення власні зусилля.  Вчителька порекомендувала декілька ігор та вправ: «Як би, я…», «Дерево життя», «Надувні кульки», «Комплімент» та інші.

Досвід, здобутий на засіданні, стане у пригоді всім членам.

Шульган Любов Іванівна –

керівник РМО