Позакласний захід "Merry English"

11 груд. 2014
03 грудня у Стаївській ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука вчителем англійської мови Ігнатюк М.В. було проведено свято “MERRY ENGLISH”

Учасниками якого були учні молодших класів та середньої ланки школи.

Свято проводилося у рамках засідання ОМО вчителів англійської мови Белзького освітнього округу. Гостями школи у цей день були не лише вчителі шкіл, а й батьки юних артистів.

Присутні побували у чарівній  Країні Англійської Мови, допомогли казковим героям віднайти ключик до її вивчення  –  алфавіт… Віршики перепліталися з пісеньками, діти побували і у казковому іграшковому магазині,  у чарівному лісі і на веселій кухні, а ще показали, як можна організувати святкування дня народження, активно відпочивати з веселим ведмедиком Teddy, а головне – впродовж усього заходу демонстрували акторську майстерність, вміння  розповідати вірші, співати пісні англійською мовою.

Оксана Савчук-Царинська