Конкурс педагогічної майстерності

12 груд. 2014
Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – зростити людину. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль , вчасно підтримати у скрутний час, розрадити в горі й біді, а ще – бути цікавим, дати глибокі знання , бути вимогливим до себе і людей. Це вчитель. У його серці горить незгасна свіча добра, людяності, таланту, яка світить іншим і запалює свічі у їхніх серцях.

Учитель – карта зоряна в світи

І доки будуть існувати люди,

Він стрічкою любові й доброти

Серця дітей пов’язувати буде.

О.Гиря

Під таким девізом  9-11 грудня  у Сокальській МАН відбувся  І тур Всеукраїнського  конкурс «Вчитель  року – 2015» в номінації « хімія». Цей конкурс зібрав кращих вчителів району:

Деленко Світлану Петрівну -  вчителя хімії  Савчинської ЗШ І-ІІІ ст.

Лемегу Ірину Петрівну -вчителя хімії  Белзької ЗШ І-ІІІ ст.

Савчин Тетяну Яківну - вчителя   хімії Тудорковицької ЗШ І-ІІ ст.

Трохимчук Олесю Степанівну- вчителя хімії Боб’ятинського НВК «ЗШ-ІІ  ст.-дитячий  садок»

Філозоф Ганну Василівну –вчителя  хімії Сокальської СШ І-ІІІ ст.№3

Харчину Ларису Михайлівну - вчителя хімії Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст.

Швець Ольгу Іванівну - вчителя  хімії Сілецької ЗШ І-ІІІ ст.

Всі вони вчать дітей шукати істину, є тим світлом, яке не лише осяює розум дитини , а й зігріває дитячу душу, навертає її до добра і краси. Всіх їх об’єднує любов до дітей, вони є творчими особистостями, неординарними і неповторними носіями перспективного досвіду.

А оцінювало їх  результати  авторитетне журі – вчителі високої фахової  майстерності :

Пальцева Ірина Василівна – заступник директора  Великомостівського НВК»ЗШ І-ІІІ ст.- ліцей»

Думас Мирослава Петрівна – керівник РМО   вчителів хімії,заступник директора Волицької ЗШ І-ІІІ ст.

Кріцак Надія Ярославівна – керівник   ОМО    вчителів  біології та хімії Забузького о.о.

Крохмаль Ірина Іванівна – заступник директора Спасівської ЗШ І-ІІ ст.

Стасюк Ольга Юстинівна – методист Сокальської  МАН

У перший конкурсний день учасники представляли власний досвід роботи ,презентували свої блоги, брали участь у конкурсі фахових випробувань (тестування),проводили майстер-класи,під час яких конкурсанти протягом 15 хв. виступали  в ролі вчителя ,ділилися педагогічними знахідками, демонстрували цікаві форми роботи, а решта  конкурсантів виступали у ролі учнів.

Другий конкурсний день передбачав проведення уроків у Сокальській гімназії імені Олега Романіва та самоаналіз проведених уроків.

За підсумками  двох етапів конкурсу  визначено переможців  І туру Всеукраїнського  конкурс «Вчитель  року – 2015» в номінації « хімія»:

І місце – Деленко С.П.(Савчинська ЗШ І-ІІІ ст.), ІІ місце – Харчина Л.М.(Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст.),ІІІ місце – Швець О.І.(Сілецька ЗШ І-ІІІ ст.)

Деленко Світлана  Петрівна   братиме участь в ІІ турі Всеукраїнського  конкурс «Вчитель  року – 2015» в номінації « хімія».

Пальцева Ірина Василівна – голова журі,

заступник директора  з НВР