Засідання ОМО вчителів математики Забузького ОО

28 лист. 2014
20 листопада 2014 року у Савчинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання ОМО вчителів математики Забузького освітнього округу. В його рамках відбувся виховний захід “Математичні розваги” (підготувала вчитель Савчинської ЗШ І-ІІІ ст. Харкевич Г. Я.) і круглий стіл на тему: ”Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках” (провела вчитель Савчинської ЗШ І-ІІІ ст. Лопушанська Л. М.).

Галина Ярославівна на високому рівні провела захід для учнів 8-9 класів даної школи. Метою  заняття було:

· розвивати логічне мислення учнів, кмітливість, винахідливість у нестандартних ситуаціях з ігровими моментами, з елементами  змагання, цікавість до математики, історії, до читання додаткової літератури;

·   навчити грамотно висловлювати свої думки, відстоювати свою точку зору;

·   виховувати цілеспрямованість, впевненість у собі.

На засіданні круглого столу досвідом  з розвитку пізнавальної активності учнів на уроках поділилася Любов Миколаївна. Вона наголосила, для того, щоб підвищилась ефективність уроків потрібно: зробити мету уроків – метою учнів; учити дитину позитивно ставитись до себе; створити атмосферу зацікавленості для кожного учня, можливості реалізувати себе у навчанні.  Крім того, конкретизувала класифікацію методів активізації навчально-пізнавальної діяльності.

Керівник ОМО  вчителів математики Забузького ОО Царинський В.І.