Чергове засідання Школи молодих педагогів математики, фізики та інформатики

10 груд. 2014
4 грудня 2014 року на базі Сокальської гімназії ім. О. Романіва своє друге засідання провела Школа молодих педагогів математики, фізики та інформатики району.

Згідно розробленого плану керівник Школи - вчитель математики Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. Зджанська Г.О. розпочала засідання  з обговорення  усного посібника «Основні якості усної відповіді, що підлягає оцінці». Вона  зауважила, що будь-який контроль знань повинен сприйматися учителем не як «караючий меч» для учня, а матеріал для моніторингу результативності навчального процесу. Тому були розглянуті способи  і прийоми оцінювання усних учнівських відповідей, методи активізації розумової діяльності всього класу. Слухачі Школи були активними учасниками обговорення.

Продовжила роботу засідання керівник районного методичного об’єднання математиків, вчитель Сокальської гімназії ім. О. Романіва Галета О. В., яка провела майстер – клас з проблеми «Розв’язування ірраціональних рівнянь з параметрами» методом резольвент.

Молоді педагоги відвідали урок математики у 9-му, проведений вчителем цієї ж школи Гуз Н.Ф. І, згідно попередньо – опрацьованою картою спостережень на особистісно-зорієнтованому уроці, вчились аналізувати відвіданий урок, давати характеристику усним відповідям учнів на уроці, пояснювати діяльність вчителя на різних етапах уроку.

Результативною для слухачів Школи була практична робота з теми «Застосування на різних етапах уроку інноваційних технологій «Ажурна пилка» та «Ротаційні трійки»». Прийнявши безпосередню участь у грі,  молоді педагоги відзначили необхідність використання й інших технологій для активізації учнів при сприйнятті нових тем на уроках.

Керівник ШМП математики, фізики та інформатики - Зджанська Г. О.