Засідання Школи молодих педагогів математики, фізики та інформатики

10 жовт. 2014
2 жовтня 2014 року на базі Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання Школи молодих педагогів математики, фізики, інформатики, які нещодавно із студентської лави прийшли працювати у школи нашого району.

Керівник ШМП вчитель математики  Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст., вчитель вищої категорії, «Старший вчитель» Зджанська Г.О. розповіла слухачам про принципи педагогічної техніки. В обговоренні доповіді взяли активну участь молоді педагоги. Всі учасники активно опрацювали тему «Нестандартний підхід до оцінювання знань учнів на уроках», під час практичного заняття вони  склали таблицю ключових запитань для визначення критеріїв навчальних цілей для когнітивного документу таксономії Б. Блума. Обговорювалось питання релаксації вчителя. З цією метою було проведено вправу НДНОА, що дає можливість бачити зв'язок між неприємністю, думкою і наслідками події і зробити перший крок, щоб стати оптимістом.

Оскільки засідання відбувалось 2 жовтня, напередодні Дня Вчителя, то учні 6-А класу Жвирківської  школи (кл.керівник Зджанська Г.О.) привітали учасників гумористичним концертом   «Школа – ярмарок».

Керівник ШМП математики, фізики, інформатики - Зджанська  Г. О.