Готуємось до атестації 2015р.

16 груд. 2014
11 грудня 2014 року в Стаївській ЗШ І-ІІ ст.ім.Осипа Лещука відбувся відкритий інтегрований урок-подорож «Математичними стежками» (Математика + читання + музика + трудове навчання) в 1-му класі, на якому були присутні директор школи Ігнатюк М. В., методист РМК Куртіна Н.С., батьки першокласників.

Учитель 1-го класу Сніжинська Світлана  Василівна провела   урок  на високому методичному рівні, застосовуючи сучасні інтерактивні методи та   інформаційно-комунікаційні технології навчання.     Саме такі підходи вчителя до підготовки і проведення сучасного уроку дали можливість забезпечити  особистісно орієнтований та диференційований підхід у навчанні, реалізувати  інтерактивний  підхід (постійне спілкування, постановка запитань, які цікавлять учня та отримання відповідей на них); підвищувати пізнавальну активність учнів за рахунок різноманітної відео- та аудіоінформації; використовувати у навчанні здобутки новітніх інформаційних  технологій.

Світлана Василівна презентувала  власноруч розроблені матеріали, які підготувала до атестації 2015 року.

Спільна  зустріч  працівників школи,, батьків учнів, представника відділу освіти  пройшла змістовно та насичено.