Засідання школи молодого педагога

24 груд. 2014
Урок - "клітинка" педагогічного процесу. В ньому, як сонце в краплі води, відтворюються всі його сторони.

В грудні в Стенятинській ЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи молодого педагога вчителів української мови та літератури. Керівник ШМП Трошина Оксана Михайлівна ознайомила присутніх з планом роботи засідання.

Під час засідання Гарасамчук Оксана Євгенівна, вчитель української мови та літератури та Кушнір Ганна Богданівна, вчитель англійської мови та літератури провели бінарний урок на тему «Дискусія на морально-етичну тему «Що означає бути щасливим?» Інтелектуальна співпраця двох вчителів з учнями, не тільки сприяла методичному взаємозбагаченню, але й визначила глибину обґрунтування теми уроку.

Після проведення уроку Оксана Євгенівна здійснила самоаналіз уроку, а учасники ШМП, з метою оцінки основних принципів навчання, доцільності вибору і структури уроку стосовно теми, мети,  проаналізували урок.

Наступним завданням учасників ШМП  було  написати самостійну роботу «Типи та структура уроків».

Після написання самостійної роботи методист РМК Плюхін Любов провела практичне заняття  з теми «Класифікація методів навчання». Під час якого молоді педагоги ознайомилися з формами, методами та прийомами навчання. Адже на сучасному етапі навчання розвитку освіти виникає потреба у створенні такої системи навчання, яка охоплювала б основні етапи уроку-від визначених цілей і конструювання навчального процесу до перевірки його ефективності. Основною формою організації навчального процесу в школах був і залишається урок. В дидактиці їх класифікують за цими ознаками, виходячи з мети, етапів засвоєння учнями навчального матеріалу, методів навчання, форм організації навчальної діяльності.

Плюхін Любов,

методист РМК