Успіхи учнів шкіл Сокальшини в Інтернет-турнірах

24 груд. 2014
У листопаді-грудні 2014 р. учні ЗНЗ району взяли участь у І турі учнівських обласних Інтернет-турнірів «Відкрита природнича демонстрація» з хімії, біології, географії, фізики та астрономії. У дистанційному турі конкурсу взяли участь 90 учнів ЗНЗ району (це - 43% від усіх учасників). 29 учнів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №2 – ліцей», Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №4- ліцей», Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5, Сокальської СШ І-ІІІст. №3, Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІст. – ліцей», Сокальської гімназії ім. Олега Романіва взяли участь в очному турі Інтернет-турнірів (це – 32% від усіх учасників), 8 з них стали переможцями та призерами.

У листопаді-грудні 2014 р. учні ЗНЗ району взяли участь у І турі учнівських  обласних Інтернет-турнірів «Відкрита природнича демонстрація» з хімії, біології, географії, фізики та астрономії. У дистанційному турі конкурсу взяли участь 90 учнів ЗНЗ району  (це -  43% від усіх учасників):

-          36 учнів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №2 – ліцей» (з фізики, біології, хімії, географії);

-          19 учнів Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5 ( з хімії, біології, географії);

-          12 учнів Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІст. – ліцей» (з фізики, біології, хімії, географії);

-          10 учнів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №4- ліцей» (з фізики, хімії, географії);

-          4 учні Сокальської СШ І-ІІІст. №3 (з фізики, біології, хімії, географії);

-          3 учні Угринівської ЗШ І-ІІст. (з фізики, біології, хімії);

-          2 учні Ульвівського НВК «ЗШ І-ІІст. – дитячий садок» (з хімії, географії);

-          2 учні Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (з хімії, географії);

-          2 учні Стенятинської ЗШ І-ІІІст. (з фізики, біології).

29 учнів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №2 – ліцей», Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №4- ліцей», Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5, Сокальської СШ І-ІІІст. №3, Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІст. – ліцей», Сокальської гімназії ім. Олега Романіва взяли участь в  очному турі Інтернет-турнірів (це – 32% від усіх учасників), 8 з них стали переможцями та призерами, а саме:

ДРУГЕ МІСЦЕ

Федащук  Анастасія, учениця 10 класу СЗШ № 5 м. Сокаля (біологія).

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Малицька Ірина, учениця 8 класу Великомостівського НВК«СЗШ-ліцей» Сокальського району (хімія);

Дацишин Марія, учениця 10 класу Сокальського НВК «СЗШ № 4 - ліцей» (хімія) ;

Кузик Вікторія, ученицю 8 класу Сокальського НВК «ЗШ № 2 - ліцей» (хімія) ;

Шутяк Юлія, ученицю 9 класу Сокальського НВК «СЗШ № 2 - ліцей» (хімія) ;

Яштух Наталія, ученицю 10 класу Сокальської ЗШ І-ІІІст. № 5  (хімія);

Савчук Христина, учениця 9 класу Сокальського НВК «СЗШ № 2 - ліцей»  (фізика та астрономія);

Бедь Богдан, учень10 класу СШ № 3 м. Сокаля (біологія);

Висловлюємо подяку керівника шкіл за результативну роботу з популяризації Інтернет-олімпіад та турнірів, педагогам за підготовку обдарованих дітей, а учням - за їх старанність, творчість, працьовитість.

Галина Гібляк