Схвалено кращі досвіди педагогів Сокальщини

17 січ. 2015
15 січня відбулося засідання ради методичного кабінету, під час якого схвалено кращі досвіди учителів шкіл Сокальського району. Автори досвідів презентували тему, мету, цілі, актуальність, практичну спрямованість власного педагогічного досвіду. Керівники шкіл представили висновки про результати роботи авторів досвіду над проблемою. Рада методичного кабінету здійснила оцінку досвідів за такими критеріями: актуальність, новизна, стабільність, перспективність, доказовість, науковість та результативність. Усі представлені досвіди схвалені, оцінені як раціоналізаторські, високого оцінено результати науково-методичної роботи авторів досвіду. Голова ради Галина Гібляк

15 січня відбулося засідання ради методичного кабінету,  під час якого схвалено кращі досвіди учителів шкіл Сокальського району. Автори досвідів презентували тему, мету, цілі, актуальність, практичну спрямованість власного педагогічного досвіду. Керівники шкіл представили висновки про результати роботи авторів досвіду над проблемою. Рада методичного кабінету здійснила оцінку досвідів за такими критеріями: актуальність , новизна, стабільність, перспективність, доказовість, науковість та результативність. Усі представлені досвіди схвалені, оцінені як раціоналізаторські, високого оцінено результати науково-методичної роботи авторів досвіду.

Отож, до каталогу ППД педагогів Сокальшини внесено нові досвіди:

Досвід Матвіїва Є.М., вчителя фізичної культури Савчинської ЗШ     І-ІІІ ст. з проблеми «Розвиток фізичних якостей та укріплення здоров’я  учнів засобами народних ігор та забав»

Досвід Думас М.П., вчителя хімії Волицької ЗШ І-ІІІ «Розвиток творчого мислення на уроках хімії з використанням ігрових методів навчання

Досвіід Наливайко О.Є., вчителя Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей» з проблеми «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках світової літератури як засіб активізації творчої діяльності учнів. Створення буктрейлерів»

Досвід Шарової Н.В., вчителя англійської мови Сокальської СШ І-ІІІст. №3 з проблеми «Використання інноваційних технологій на уроках англійської мови»

Досвід Павлюка В.Б., вчителя фізики Сокальської СШ І-ІІІст. №3 з проблеми «Використання ігрових технологій як засобу підвищення інтересу учнів до вивчення фізики»