До уваги педагогів. Пропонуємо для роботи нові методичні доробки педагогів Сокальщини

17 січ. 2015
15 січня 2015 року відбулося засідання методичної ради РМК, на якій представлено та схвалено для використання у роботі учителів нові методичні доробки творчих учителів. Голова ради Галина Гібляк

Науково-методична робота як засіб управління навчально-виховним процесом повинна бути спрямована  на формування професійно-педагогічної компетентності педагогів; узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду; продукування нових педагогічних ідей, технологій; застосування знань у практиці роботи.

Одним з важливих напрямків методичної роботи є науково-методична діяльність вчителів щодо створення авторських методичних доробок, узагальнення ППД, систематизація методичних матеріалів та розробка методичних рекомендацій на допомогу колегам.

Методисти РМК займалися з вчителями розробкою різного виду та змісту методичних матеріалів відповідно до чинних освітянських програм, організували оцінку дієвості педагогічних доробок. Усі методичні матеріали розглянуті на засіданнях ОМО. Після ознайомлення із матеріали, методистами РМК підготовлено рецензії  на подані до схвалення матеріали.

Автроські доробки оцінюються радою РМК за такими критеріями:  актуальність; теоретична обгрунтованість (для навчально-методичних посібників; практична спрямованіст;  результативність роботи, інноваційніість, перспективність;

- методична грамотність.

15 січня 2015 року відбулося засідання методичної ради РМК, на якій представлено та схвалено для використання у роботі учителів нові методичні доробки творчих учителів, а саме:

-         Збірник різнорівневих завдань для проведення підсумкових контрольних робіт з англійської мови у 5-11 класах спеціалізованої школи./ Укладач Ільницька З.С. – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Федюк О.Р. Залучення учнів до пошуково-дослідницької діяльності з математики як форма роботи з обдарованими дітьми. – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Сніжинська С.В. Розвиток логіко-математичних здібностей молодших школярів. – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Ранця Л.С. Організація методичного дня в початковй школі . – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Кровіцька Л.Я. Методика розв”язування задач на побудову.  – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Кровіцька Л.Я. Організація робот в кабінеті математики . – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Пащук  Г.С. Геометричні поняття (методичні розробки для  гуртків, уроків математики, трудового навчання). – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Билень В.Б. Розвиток творчих здібностей учнів на уроках світової літератури. Матеріали з досвіду роботи.– Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Махник З.Є. Педагогічний супровід подальшого розвитку здібних та обдарованих дітей. – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Махник З.Є. Із покоління в покоління – українські традиції.  Уроки позакласного читання  з вивчення українських традицій. – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Гонтарик  Є.Я. Формування творчої особистості учня на уроках читання.– Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Грисюк Т.А. Нестандартні уроки з літературного читання та української мови з використанням мультимедійних презентацій. – Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Сень Н.Д. Перший раз у перший клас.– Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Павлюк В.Б. Завдання для тематичного контролю знань.  - Сокаль, РМК. – 2015р.

-         Cмолинець Н.С. Читання – як основний вид мовленнєвої діяльності. - Сокаль, РМК. – 2015р.