Підсумки конкурсу "КОЛОСОК-2014" (осінь)

4 груд. 2014
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.11 р. № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «КОЛОСОК» та листа Міністерства освіти і науки України від 03.06.14 № 2/2-14-812-14 «Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК» у 2013–2014 н. р. та організацію конкурсу «КОЛОСОК» у 2014–2015 н. р.», з метою ефективної реалізації Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року в частині формування інтересу учнівської молоді до природничо-математичних наук та пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань, 21 листопада 2014 року відбувся осінній етап Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу „КОЛОСОК” для учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У цьому конкурсі взяли участь 1542 учнів практично з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Учні з задоволенням розв'язували цікаві завдання.

Шкільні координатори провели значну організаційну роботу щодо участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у Міжнародному природничому конкурсі «Колосок». У Сокальському НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 4 - ліцей" в день проведення конкурсу відбулася урочиста учнівська лінійка.

Висловлюємо подяку шкільним координаторам та дирекції ЗНЗ району за організацію проведення конкурсу.

Наталія Кнечук, методист РМК