Педагогічний практикум вихователів ГПД

16 лют. 2015
12 лютого 2015 року в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбувся педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів ГПД засобами новітніх педагогічних технологій».

З його учасниками   вихователем    Сокальської ЗШ І-ІІІ ст №5 Семенюк М.В. було проведено теоретичне заняття  на тему: «Розвиток творчості вихованців ГПД»     (із власного досвіду роботи).
      Вихователь  групи Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №4-ліцей»   Заяць О.М.  успішно  провела з вихованцями ГПД інтелектуальну   конкурсну програму «Казкова скарбничка», на якій були присутні учні початкових класів школи зі своїми учителями.
      Конкурс пройшов цікаво, успішно і весело. Дві команди гравців «Розумники» й «Розумниці» показали високий інтелектуальний рівень набутих знань за сюжетами українських народних та літературних казок.
      Журі у складі заступника директора Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 Шевчук З.В., педагога-організатора школи Ферко І.В., вчителя початкових класів Радик Г.В., голови учнівського парламенту Шевчук Н. О об’єктивно і справедливо           оцінило  результати  конкурсу. Всі учасники були нагороджені  подяками за активну участь в його проведенні.