ОМО вчителів української мови та літератури Тартаківського округу

17 лют. 2015
11 лютого 2015 року о 10.00 у Тартаківській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання окружного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури.

На порядок денний винесено такі питання:

1. Творчий звіт вчителів, які атестуються (Шевчук О.Б., Звадюк О.Б.)

2. Майстер-клас  вчителя української мови та літератури Сокальської ЗШ №5 Уманської Л.Л. «Створення власних блогів з метою реалізації професійної компетентності вчителя».

3. Використання ІКТ на уроках української мови та літератури (з досвіду роботи Звадюк О.Б.).

4. Реалізація Програми "Обдарована дитина" .

З даного питання виступила Плюхін Любов, методист РМК. Плюхін Л.Б. зазначила, що виконання даної Програми  дасть змогу :

• створити  загальнорайонну  систему   виявлення, підтримки, розвитку, навчання та виховання здібних, обдарованих і  талановитих  учнів;
  • удосконалювати   форми та методи роботи  з даною категорією дітей в урочний та позаурочний час;
  • створити  творче середовище, яке сприятиме розвитку  природних можливостей  кожного учня;
  • підвищити  рівень професійної компетентності   педагогів у виборі    форм, методів, засобів, технологій навчання і виховання.
  • поширювати  досвід  використання  нових  педагогічних та інформаційних технологій для забезпечення  якісної  освіти обдарованих  дітей.

5. Практична робота «Створення й ведення власного блогу» (Плюхін Л.Б.).

6.  Огляд новинок методичної літератури (Дмитрук О.В.).

7. Звіт керівника ОМО, об'єктивна оцінка діяльності, визначення шляхів удосконалення роботи у 2015-2016 н.р.

Любов Плюхін, методист РМК