Засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Забузького ОО

19 лют. 2015
18 лютого 2015 р. в Телязькій ЗШ І-ІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Забузького ОО. Члени методичного об’єднання відвідали урок - прес- конференцію з природознавства на тему : «Природні зони України: Карпати», який підготувала та провела Чабан Галина Володимирівна.

Протягом тижня діти підшукували для виступів необхідний матеріал, за потреби консультувалися з вчителем і з батьками. Таким чином, визначився фах майбутніх учасників прес-конференції: географ, біолог еколог, метеоролог та ін..

Під час проведення уроку Галина Володимирівна застосувала мультимедійні технології. При перевірці домашнього завдання використала різнорівневі тестові завдання, що дало змогу учням самостійно визначитися з рівнем засвоєння власних знань. На уроці була проведена рухлива з елементами танцю фізкультхвилинка під «живий» музичний супровід.

В кінці уроку учні подарувала присутнім квіти - нарциси, які зробили учні власними руками.

Члени МО відвідали  виховний захід на тему «Здоров’я – в твоїх руках».

Метою заходу: формувати здоров’язберігаючу компетентність, виховувати життєву потребу – бути завжди здоровим.

Учні Телязької школи запросили присутніх побувати у країні Чистоти.  Діти виявили себе дуже талановитими. Свято було цікаве та пізнавальне.

З метою підвищення педагогічної майстерності  члени МО  поділились досвідом своєї роботи.

Вчитель Матолінець Т. П. підготувала доповідь «Формування ключових компетентностей в учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання». На думку Тетяни Володимирівної, саме у початковій ланці освіти починає формуватися низка компетенцій, тобто система здатностей, що забезпечують особистості можливість оптимально здійснювати свою життєдіяльність в усіх її формах (пізнання, діяльність, спілкування, стосунки). Тому необхідно націлювати учнів на оволодіння ключовими компетентностями з кожного предмета, роз’яснювати, як вони зможуть реалізувати набуті компетентності на практиці, у подальшому повсякденному житті. Це значно підвищить мотивацію учнів до навчання. Таким чином, сучасна світова та вітчизняна спільнота наголошує на впровадженні у системі освіти компетентнісного підходу, який на перше місце ставить не поінформованість учня, а вміння на основі знань вирішувати проблеми, які виникають у різних життєвих ситуаціях.

Керівник ОМО 4 класів Забузького ОО

Ракобовчук Ірина  Миколаївна