ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ 3 КЛАСІВ БЕЛЗЬКОГО ОО

12 бер. 2015
6 березня 2015 року у Угнівській ЗШ І-ІІІст.відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 3-іх класів Белзького ОО на тему «Ефективне використання новітніх технологій. Новий Державний стандарт». Присутні педагоги побували на дослідницько-пошуковому проекті «УГНІВ – найменше місто УКРАЇНИ», який провела вчитель Фарисей М.Д. разом із своїми малими дослідниками.

Метою проекту було залучити учнів до активного вивчення історії та культурних надбань рідного міста,зібрати цікаву інформацію про минуле і сучасне Угнова;поглибити знання про історію рідного міста,ознайомитися з історичною та духовною спадщиною попередніх поколінь, розвивати пізнавальний інтерес, мовлення,духовність дітей, національну самосвідомість, патріотичні почуття, повагу до своїх земляків, спонукати до творчої, дослідницької та пошукової діяльності.

Захід проводився у формі дослідницько-пошукової подорожі від минулого до непростого сьогодення, де знайомились з народними традиціями, одягом давнини, духовною спадщиною і сучасністю Угнова.

За круглим столом  учасники засідання  обговорили  питання щодо   змін у  начальній програмі для 4 класу,  проведено аналіз підручників для учнів 4 класів та схему  замовлення  підручників.

Вчителі,  що атестуються , Бак О.І. (Ванівський НВК «ЗШ І-ІІ ст..-дитячий садок»), Фарисей М.Д. (Угнівська ЗШ І-ІІІ ст.),  презентували свою роботу за 5 років педагогічної діяльності .   Голова  ОМО вчителів 3 класів Белзького ОО провела дискусію на тему  «Розвиток пізнавальної активності дитини шляхом провадження інноваційних технологій».

Засідання пройшло на належному методичному рівні.

Керівник ОМО 3-х класів Белзького ОО

.