Нарада і заступниками директорів

18 бер. 2015
17 березня методичним кабінетом проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи. На нараді обговорено питання стану роботи з обдарованими дітьми, ходу атестації у школах району (зроблено аналіз тематичного вивченння). Також проведено інструктивно-методичне консультування з питань проведення ЗНО, закінчення навчального року. Заступникам директорів роз'яснено мету та завдання районного моніторингу стану внутрішньошкільного моіторингу навчальних досягнень учнів. Учасникам наради представлено проект нової моделі методичної роботи для оьговорення у колективах. Матеріали наради розміщені також на сторінці "Державна підсумкова атестація" Галина Гібляк

Нарада заступників директорів 17 березня 2015р.

Порядок дений наради:

1.     Система внутрішньо шкільного методичного навчання вчителів  в період підготовки  їх до атестації на кваліфікаційні категорії (Куртіна Н.С.).

2.     Робота з обдарованими учнями на уроках англійської мови та в позаурочний час у школах Великомостівського ОО (Двірцівський НВК «ЗШ І-ІІІст.-дитячий садок», Бутинський НВК «ЗШ І-ІІІст.-дитячий садок», Пристанська ЗШ І-ІІст, Межирічанський НВК «ЗШ І-ІІст.-дитячий садок» (Савчук-Царинська О.П.)

3.     Про проведення ДПА та закінчення 2014/15 н.р.. (Гібляк Г.В.. методисти)

4.     Моніторинг у системі внутрішньошкільного контролю: методичний аспект (Гібляк Г.В.)

5.     Презентація нової моделі методичної роботи (Гібляк Г.В.).

Різне:

• Про планування методичної роботи у березні
  • Про відбір оригіналів-макетів підручників: організація процедури відбору.
  • Про організацію конкурсу «Надія»
  • Про окрмі питання організації атестаційнного процесу
  • Про окремі питиання проходженя курсів піждвищення кваліфікації
  • Про окремі питання подання документації для нагородження учителів відзнаками різного рівня
  • Про контроль дирекції щодо заповнення професійних паспортів.
  • Основні аспекти проведення пробного оцінювання
  • Моніторинг нормативних документів МОН,які необхідно опрацюват з учителями:
  • наказ МОН від 30.01. 2015 р. № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх,  позашкільних навчальних закладів»
  • наказ МОН від 10.11.2014  № 1287 « Про затвердження Положення про наукові товариства учнів»
  • лист МОН від 05.02.2015 р. N 1/9-51 “Щодо реалізації заходів, спрямованих на упередження негативного впливу інформаційної пропаганди»
  • лист Міністерства №1/9-26 від 22.01.2015 "Щодо використання технологій дистанційного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах"
  • проект Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді
  • проект програми “Захист Вітчизни”