Засідання ОМО вчителів біології та хімії Белзького ОО

19 бер. 2015
16 березня 2015 року на базі Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося окружне методичне об’єднання вчителів біології та хімії з проблеми «Проблемне навчання як складова сучасних освітніх технологій в загальноосвітній школі». В роботі методичного об’єднання взяли участь вчителі хімії та біології Белзького освітнього округу, адміністрація школи.

Вчителі відвідали  урок  біології  у 8 класі  на тему «Різноманітність птахів» ( вчитель Медвідь Н.М.) та урок хімії у 9 класі на тему «Хімічні властивості вуглеводів. Якісні реакції на глюкозу і крохмаль» (вчитель Булик Л.І.). Вчителі:  Медвідь Н.М. та Булик Л.І. провели уроки на високому методичному та науковому  рівні із застосуванням ІКТ. Всі присутні відмітили, що вчителі підійшли творчо до підготовки уроків, використали нестандартні форми проведення уроків. Учні показали високий рівень знань і проявили цікавість до вивчення природничих наук.

Традицією стало проводити методичні об’єднання із застосуванням інноваційних форм роботи. Це активізує особистісний потенціал педагогів і створює умови невимушеної доброзичливої атмосфери. Вчителі  обговорювали питання про особливості та доцільність  використання проблемного навчання у шкільному курсі біології і хімії. Тому поділитися досвідом роботи вчителі змогли у формі методичного вернісажу. Відбулося обговорення за круглим столом. Така форма роботи дала змогу висловити свої думки всім учасникам методичного об’єднання.

На засіданні ОМО обговорювались питання проведення державної підсумкової атестації, нові підручники з біології та хімії для 7 класу.

Учні Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст. подарували присутнім вирощені у горщиках квіти весни – підсніжники, які учителі висадять на клумбах своїх шкіл.

Баврук Н.С.- керівник ОМО вчителів біології та хімії Белзького ОО