Квест у Сокалі

22 жовт. 2013
Інтелектуально-спортивний квест «Борці за волю України»

Інтелектуально-спортивний  квест «Борці за волю України», приурочений  71-й річниці УПА, відбувся 19 жовтня в місті Сокалі.  Організатором виступив Регіональний учнівський парламент Сокальського району. Мета  гри - вшанування героїв та популяризація  історії Української Повстанської Армії серед молоді.

Участь у квесті взяло 6 команд з Сокальських шкіл:  «Ведмеді» Сокальської гімназії ім. Олега Романіва,  «Бандерівці»  та «Нащадки героїв»  Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№2-ліцей, "Step Up" Сокальської СШ І-ІІІ ст.№3,  «Добігаючі» Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№4 – ліцей», команда «Патріоти» Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5. Під час квесту учні відвідали видатні місця рідного міста, біля яких знаходились контрольні точки. На точках учасники виконували завдання історично-розвиваючого характеру. Кожна команда мала по десять завдань, які стосувалися історії УПА . Виконати їх вони мали якомога  швидше . Завдання були цікавими і досить важкими , але усі команди успішно справились  і це свідчить, що учні добре знають і пам'ятають про героїчні подвиги воїнів УПА.

Лідерами змагань стали команди «Ведмеді», «Патріоти» та «"Step Up".

Усі учасники квесту отримали призи, а переможці були нагороджені грамотами відділу освіти Сокальської РДА.

Оксана Базилевич,

методист Сокальського БДЮТ