Засідання методичного об’єднання вчителів 2 класів Сокальського освітнього округу та клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій»

25 бер. 2015
17 березня 2015 року у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4 – ліцей» відбулось спільне засідання окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів та клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій» ім. В.Сухомлинського.

Члени методичного об’єднання відвідали урок-презентацію «Весна. Первоцвіти», який підготувала Баштик Валентина Олексіївна. Урок було проведено на високому методичному   рівні, із застосуванням ІКТ. Вчителька вміло  продемонструвала  свою майстерність у використанні різних методів та форм роботи на уроці. Всі присутні відмітили творчий підхід вчителя, вмілу  роботу над проектами.

З  цікавістю вчителі слухали розповіді учнів про первоцвіти, спостерігали за роботою у групах, відповідали на питання вікторини.  Учні показали високий рівень знань.

Досвідом роботи над проектами поділилась Пинка Надія Михайлівна.

Вчителька разом з учнями працює над проектом «Кізонька». Діти розповіли про свою роботу, про те, чого вони вже досягли. В рамках даного проекту відбулась зустріч з майстринею,  Шевчук Яною, яку запросила Надія Михайлівна. Пані Яна провела майстер-клас «Ліплення із солоного тіста», а також  доповнила даний проект цікавою інформацією про цих тварин.

Згадуючи дитячі роки, вчителі  разом з учнями ліпили з солоного тіста  кізочок.

Для підвищення педагогічної майстерності досвідом роботи поділилась Петрівська Г.П., яка підготувала доповідь «Виховання доброти у дітей молодшого шкільного віку за ідеями В Сухомлинського».

Оскільки, з кожним роком кількість  дітей  лівшів збільшується, Ваник Зоряна Петрівна (вч. Сокальської СШ І-ІІІ ст..№3) провела тренінг по визначенню дитини-лівші. Члени ОМО також  обмінялись досвідом роботи зі створення навчальних проектів.

Досвід, здобутий на засіданні, стане у пригоді всім членам ОМО  та педагогічного клубу в  підготовці і проведенні уроків  та виховних заходів.

Керівник ОМО,

член клубу «Творчий неспокій»

Наталія Шевчук