Засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Белзького ОО

30 бер. 2015
На базі Белзької ЗШ І-ІІІст. 26 березня 2015 року відбулося засідання ОМО вчителів 4 класу Белзького ОО.

Учасники ОМО  обговорили питання «Особливості безбального оцінювання першокласників » та «Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до шкільного життя».

Цікавою для присутніх була практична частина засідання - відвідування нетрадиційного уроку – подорожі з позакласного читання  на тему: «В гостях у зарубіжних казкарів», який провела  Дацишин Галина Дем′янівна.   Урок пройшов у вигляді захоплюючої екскурсії у світ казок. Подорожували учні на чарівному килимі. Протягом подорожі  діти дізналися про видатних казкарів світу: Братів Грім, Карло Коллоді, Ганса Крістіана Андерсена, Шарля Перро… Учні  інсценізували  уривки казок «Піноккіо», «Попелюшки» та «Червоної Шапочки». Багато матеріалу школярі зібрали про життєвий і творчий шлях зарубіжних казкарів.   Галина Дем’янівна   вдало продумала етапи уроку, підібрала пізнавальні завдання відповідно до навчальної програми, використала ІКТ.

Виставка книжок дала можливість учням розширити свої знання про творчий шлях зарубіжних казкарів. Урок відзначився інтенсивністю праці учнів та вчителя.

Метою уроку було: розвивати зв'язне мовлення, мислення, увагу; розширювати світогляд учнів; виховувати інтерес до читання, любов до книги.

Присутні переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

Керівник ОМО вчителів 4 класів Белзького ОО

Сенько Наталія Михайлівна