Лідер року - 2015

7 квіт. 2015
27 березня 2015 року в Сокальській СШ І-ІІІ с. №3 відбувся конкурс «Лідер року - 2015»

Учасниками конкурсу були лідери шкіл району: Ющак Юлія (Сокальська гімназія ім.Олега Романіва), Шевчук Наталія (Сокальський НВК « ЗШІ-ІІІ ст №4-ліцей»), Мулявко Соломія (Сокальська ЗШ І-ІІІст.№5),Чернюх Роман(Великомостівський НВК « ЗШ І-ІІІст.-ліцей»), Жеребецька Неля (Жвирківська ЗШ І-ІІІст.), Ільницька Наталія (Сокальський НВК « ЗШІ-ІІІ ст. №2-ліцей»), Коляда Ольга (Забузька ЗШ І-ІІІ ст), Магир Марія (Перетіцький НВК « ЗШ І-ІІІст-дитячий садок»), Ільницька Катерина (Сокальська СШ №3), Пацула Анастасія (Тартаківська ЗШ І-ІІІ ст.).
Компетентне журі намагалося об’єктивно оцінювати усіх учасників. Упродовж усього вечора ведучі, учні Сокальської гімназії ім. О.Романіва, Пакулець Андрій та Базилевич Юлія створювали неймовірно теплу приємну атмосферу. Та все ж конкурс є конкурс.
Завданням І-го етапу конкурсу для лідерів було написання твору «Герої Сокальщини». За всіма критеріями журі обрало 10 кращих учасників. Теми проектних робіт визначили шляхом жеребкування. Конкурсанти презентували ці роботи безпосередньо перед суддями. Найвразливішою була робота учениці Сокальської гімназії ім.. Олега Романіва «Свіча не згасне».
Конкурс розпочався Гімном України, який виконав Дак Павло (учень 9 класу Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст№2-ліцей»); усі присутні хором заспівали Гімн.
Першим конкурсом було творче представлення «Я- лідер. Я – творча особистість». Учасники презентували свої таланти по-різному: співали, декламували, танцювали, проявляли акторську майстерність. А з яким захопленням дівчата спостерігали за виконанням бойового гопака у виконанні учасника з Великих Мостів! У перервах між конкурсами для гостей та конкурсантів співала Ничай Тетяна, учениця Жвирківської ЗШ. Дуже цікавим і різноплановим був останній конкурс - відеоролик «Моя школа», де учні повинні були показати життя своєї альма-матер. Цікавими і неповторними були роботи учнів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст№2-ліцей»,
Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей», Сокальської ЗШ №5, Сокальської СЗШ №3, Великомостівського НВК.
У конкурсі не було переможців та переможених. Усі учасники є по-своєму цікавими, оригінальними, із власною точкою зору на життя, на історичні процеси. Вони є переможцями різноманітних конкурсів, олімпіад та лідерами у своїх шкільних колективах.
Усі учасники були нагороджені грамотами та призами. А лідером року журі визначило Ільницьку Наталію, ученицю 11 класу Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. № 2 - ліцей».

Стемковський Богдан,
                                                                     учень 10 класу Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст №2-ліцей»,