Педагогічний практикум вихователів ГПД.

23 квіт. 2015
22 квітня 2015 року в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбувся педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів ГПД засобами новітніх педагогічних технологій».

Спільно з вихователями ГПД, дирекцією   та учителями початкових класів  даного навчального закладу було проведено круглий стіл з проблеми «Допомога батьків, школи, педагогічного колективу  в розвитку обдарованості школярів». Методистом РМК    розроблено  рекомендаційні матеріали з даної проблеми в посібнику «Обдарована дитина».

Вихователь  групи  Великомостівського  НВК «ЗШ І-ІІІст.-ліцей»    Балко Наталія Богданівна  успішно  провела з вихованцями  Сокальського НВК №4  спортивно-інтелектуальний марафон «Кіт у мішку», на якому були присутні учні початкових класів школи зі своїми учителями.

Гра пройшла цікаво, успішно і весело.  Три команди гравців   показали високий інтелектуальний рівень набутих знань  з усіх навчальних предметів, належну спортивну підготовку і витримку.

На завершальному етапі практикуму було проведено конкурс на кращу мультимедійну презентацію самопідготовки з математики в  4-му класі «Круглі числа. Периметр прямокутної ділянки. Знаходження суми і різниці багатоцифрових чисел»  серед вихователів ГПД.

Журі  визнало переможцем виховательку Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№2-ліцей» Бедрик Олександру Іллівну. Другі та треті місця посіли вихователі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№4-ліцей», Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст –дитячий садок», Сокальської ЗШ І-ІІІ ст №5, Сокальської СШ І-ІІІ ст №3, Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст –дитячий садок», Забузької та Жвирківської ЗШ І-ІІІ ступенів. Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Сокальської РДА.