Підсумкове засідання РМО учителів суспільствознавчих дисциплін

6 трав. 2015
5 травня відбулося підсумкове засідання РМО учителів суспільствознавчих дисциплін. В рамках засідання підведено підсумки методичної роботи з вчителями історії, науково-методичної, інноваційної діяльності, роботи з обдарованими дітьми. Також учителів ознайомлено з нормативними та інструктивно-метоичними документами, які стосуються ДПА, методичними рекомендаціями з питань підготовки завдань для проведення ДПА з історії та правознавства. Керівник РМО Гущик М.П. та Гоман Р.В. ознайомили учителів із змінами до навчальних програм, висловили власне бачення щодо необхідності побудови змісту кусу на основі концентричного та інтегрованого підходів, які пропонує "Львівська ініціатива". Перед учасниками заходу виступила учитель Сокальської СШ І-ІІІст. №3 Нестерук Н.Р . - фіналіст Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015" у номінації "Правознавство". Наталія Романівна розповіла про уасть у конкурсі, презентувала конкурсні матеріали та власний блог. Також обговорено нові бачення системи роботи з учителями суспільних предметів на рівні району на наступний рік. Галина Гібляк.

5 травня, у актовій залі Сокальської МАН,  відбулося підсумкове засідання РМО учителів  суспільствознавчих дисциплін.  У рамках засідання підведено підсумки методичної роботи з вчителями історії, науково-методичної, інноваційної діяльності, роботи з обдарованими дітьми. Також учителів ознайомлено з нормативними та інструктивно-метоичними документами, які стосуються ДПА, методичними рекомендаціями з питань підготовки завдань для проведення ДПА з історії та правознавства. Керівник РМО Гущик М.П. та Гоман Р.В. ознайомили учителів із  змінами  до навчальних програм, висловили власне бачення щодо необхідності побудови змісту кусу на основі концентричного та інтегрованого підходів, які пропонує "Львівська ініціатива". Перед учасниками заходу виступила учитель Сокальської СШ І-ІІІст. №3 Нестерук Н.Р . - фіналіст Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015" у номінації "Правознавство". Наталія Романівна розповіла про участь у конкурсі, презентувала конкурсні матеріали та власний блог. Також обговорено нові бачення системи роботи з учителями суспільних предметів  на рівні району на наступний рік.

Галина Гібляк