Чергове засідання ОМО

23 жовт. 2013
10 жовтня 2013 року на базі Угнівської ЗШ I-III ст. відбулося засідання ОМО вчителів перших класів Белзького освітнього округу .

На порядку денному засідання розглядалися такі   питання:   вивчення нового Державного стандарту початкової загальної освіти ( доповідач Зотова М.Ю. – вчитель початкових класів Низівської ЗШ І-ІІ ст. ). Зотова М.Ю. ознайомила присутніх  із структурою змісту початкової загальної освіти відповідно до вимог Державного стандарту. Особливу увагу приділила змінам, які стосуються першого класу.

Наступне питання, яке розглядалося на засіданні ОМО: «Застосування інноваційних технологій навчання на уроках в початкових класах».(доповідач  Зорена Г.П. – вчитель початкових класів Борятинського НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок»).

Галина Павлівна розповіла про інноваційні методи навчання .  Звернула особливу увагу на те, що важливо правильно підібрати методи і прийоми навчання на уроці, знайти підхід до кожної дитини.   Інноваційні методи навчання передбачають моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблеми на основі аналізу відповідної навчальної ситуації. Інноваційні методи допомагають створювати навчальне середовище, в якому теорія і практика засвоюються одночасно, а це дає змогу учням формувати характер, розвивати світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення, формувати критичне мислення, виявляти індивідуальні можливості учня.

«Стиль спілкування з шестирічними першокласниками», таке наступне питання розглядалося на засіданні (доповідач Ваврух Г.В. – вчитель початкових класів Себечівської ЗШ І-ІІ ст.).

Вчителька акцентувала увагу на тісній співпраці вчителя і батьків–першокласників. Успіхи їхніх дітей – це клопітка щоденна праця, запорукою якої є атмосфера любові, взаєморозуміння і поваги.

Учасники ОМО відвідали  урок-проект з природознавства у 1 класі на тему: ,, Увійди в природу другом’’, який провела Мороз Людмила Володимирівна. На уроці учитель продовжувала формувати в учнів уявлення про світ живої і неживої природи, рослинний і тваринний світ; заохочувала помічати і берегти красу навколо себе; розвивала допитливість, кмітливість, уміння працювати з додатковою літературою; виховувала естетичні смаки, почуття прекрасного та любов до природи.

Засідання  ОМО учителів 1- х класів Белзького ОО пройшло на високому методичному рівні.

Анжела Кулик – методист РМК