Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

25 вер. 2015
30 вересня, в Україні Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек- закладів, яких традиційно називають "скриньками знань, мудрості й досвіду".

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є шкільні бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

Саме  вони допомагають школярам  бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.   Завдяки  їм знання   у дітей стають доступніші,   світ стає ближчим!

30 вересня бібліотекарі шкіл Сокальського району зі своїми читачами  відзначатимуть цю дату і розпочнуть  підготовку до старту  другого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який  проходитиме впродовж  жовтня під гаслом "Виховуємо громадянина - патріота України".

Основними завданнями місячника є висвітлення здобутків шкільних бібліотек та популяризація їх діяльності. Також це час для привернення уваги громадськості до проблем шкільних бібліотек, ініціювання пілотних проектів їх модернізації, залучення додаткових ресурсів для їх інноваційного розвитку.

Надія Куртіна,

методист РМК